Müşteri Memnuniyeti

Firmamızın temel amacı; müşterilerimizin hak ettikleri hizmet kalitesini ve haklarının korunması konusunda memnuniyetini sağlamaktır.

Alanında Uzman Kadro

Şirketimiz her biri alanında uzman personeli ile sorunlarınıza çözüm üretmekte ve bu bağlamda profesyonel destek sunmaktadır.

Sektörel Destekler

Şirketimiz pek çok sektörde sahip olduğu müşteri portföyü ile isteklerinizi anlar ve size özel çözümler üretir.

Hakkımızda

Fikri ve Sınai Hakların (Marka, Patent, Tasarımlar vs.) ulusal ve uluslararası alanda tescili ve tescil sonrası işlemlerinde hizmet vermekte olup, memnuniyet odaklı çalışmalar sürdürülmektedir.İris Patent uzman kadrosu ile gerçekleştirdiği işlemler ve raporlamalar ile sektörde emin adımlarla ilerlemektedir.

Vizyon & Misyonumuz

Şirketimiz, müşteri memnuniyeti odaklı, yenilikçi, güvenilir, dinamik, kaliteli ve profesyonel hizmet sunarak girişimcilere fikri ve sınai mülkiyet bilincini kazandırmayı amaçlamaktadır. Uluslararası alanda temsil ettiğimiz firmaların rekabet gücünü arttırmak ve haklarını korumak hedeflenmektedir. Bununla birlikte yurt dışından gelen talepleri hızlı ve eksiksiz bir şekilde yerine getirmek de en önemli görevlerimizden biridir.

İris Patent A.Ş., müşterilerinin büyük emek ve masraflar sonucu ortaya çıkardığı sınai haklarını korumayı, olası taklitlerin önüne geçmeyi, haksız rekabetin önlenmesi konusunda yardımcı olmayı, Türkiye’de ve dünyada öncülüğü ve markalaşmayı hedefleyen firmaların haklarını korumayı amaç edinmiştir.Bu amaçla şirketmiz konusunda uzman Patent – Marka vekilleri ve hukukçularla çalışmaktadır.